INTER ENERGY GROUP

– генератор і постачальник високотехнологічних комплексних рішень у сфері забезпечення ефективної діяльності підприємств нафтогазовидобувної, енергетичної, транспортної галузей.
Ключова компетенція INTER ENERGY GROUP – аудит актуальних потреб підприємств, підбір оптимальних варіантів обладнання, техніки та сервісних послуг, формування інтегрованої пропозиції, її реалізація та експлуатаційний супровід.
INTER ENERGY GROUP була створена шляхом злиття активів декількох провідних українських компаній з успішним багаторічним досвідом роботи на вітчизняному та міжнародному ринках.
Об’єднання маркетингових, технологічних і виробничих можливостей цих компаній, їх референцій, висококваліфікованого персоналу дозволило отримати потужний синергетичний ефект.
Консолідований потенціал IEG сьогодні сприяє ефективному розвитку не тільки самої Компанії, але й її замовників.

Цінності

Персонал компанії – це:

Висока кваліфікація, багатий практичний досвід і постійне підвищення професійного рівня співробітників дозволяють IEG ефективно та якісно вирішувати завдання будь-якої складності і масштабу.

IEG дотримується кращих міжнародних стандартів корпоративного управління, що сприяє успішному розвитку бізнесу та зміцненню авторитету Компанії на ринку.

Сервісний і виробничий потенціал

INTER ENERGY GROUP виконує весь спектр робіт з видобутку вуглеводнів завдяки потужному сервісному і виробничому потенціалу.

Географія діяльності

INTER ENERGY GROUP активно розширює свою присутність на ринку. Сьогодні географія діяльності Компанії охоплює всю територію України.

INTER ENERGY GROUP в рамках довгострокових договорів співпрацює з провідними державними і приватними компаніями електроенергетичного, нафтогазового секторів, залізничної галузі.